İstanbul Çelik Çatı

Bütün mekanlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı sistemleri kategorisinde gerçekleştirilen bütün çalışmalar, mekanların kullanışlılığını artırmaktadır. Profesyonel kullanım özelliğine sahip olan bu İstanbul çelik çatı seçenekleri, aradığınız kaliteli kullanım seçeneklerini bir araya getirmektedir. Çelik çatı tasarımlarında, binanın yüksekliği ve genişliği hesaplanmaktadır.

Eğim özellikleri ve diğer özellikler, çatının yapısal özelliğine göre tasarlanmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan ve paslanmaz özelliği ile yıllarca kullanılabilen bu tasarımlar, de montaj özelliğine sahiptir. Dayanıklılık bakımından en sağlam çatı sistemleri içerisindedir. Yuvarlak ve köşegen tasarımlar, binanın yapısal özelliğine göre belirlenmektedir. Binanın dış yapısı, tasarım özellikleri ve diğer özellikler, çatının yapısal özelliği ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

Kullanım kategorisinde birinci sınıf kullanım seçeneğine sahip olan bu ürünler, çelik olduğu için paslanmaz. Sök-tak sistemi ile montajlanabilen bu ürünler taşınabilir ve değiştirilebilir. Çelik iskeletli prefabrik evlerde uygulanan bu ürünler, betonarme inşaat çalışmalarında da tercih edilebilmektedir. Profesyonel kullanım özelliğine sahip bu ürünlerde, aradığınız bütün etkili özellikler bir aradadır. Depreme dayanıklıdır ve izolasyon çalışmaları ile birebir uyum özelliğine sahiptir. Profesyonel ekiplerimiz, kısa zamanda istediğiniz çelik çatı seçeneklerini kolaylıkla hazırlayabilmektedir. Kiremit, membran ve diğer çatı işlemleri ile uyumlu olduğu için, çatı tasarım kategorisinde her zaman için tercih edilmektedir. Çeliğin dayanıklı özelliğini yapısal özelliklerle birleştiren firmamız, uzun yıllar sorun çıkarmayacak dayanıklı çatı sistemi sunmaktadır.

Fabrika, AVM, iş yeri, imalathane, daire, dükkan ve apartman gibi bütün mekanların çatı sistemleri ile birebir uyumlu özelliklere sahiptir. Normal çatı ve oval çatı seçenekleri ile hazırlanabilen bu ürünlerde, işçilik önemlidir. Profesyonel kadro ile çözüm üreten firmamız, depreme dayanıklı çelik çatı çalışmalarını kısa zamanda bitirmektedir. Yağmur, kar ve benzeri hava muhalefetine karşı dayanıklı olan bu sistemler, profesyonel kullanım özelliğine sahip ürünlerdir. Küçük, büyük bütün mekanlarda uygulanabilen bu tasarımlar, vidalama sistemi ile monte edilmektedir. Çatının özelliğine göre hazırlanan çelik tasarımlar, profesyonel işçiler tarafından montajlanmaktadır. Kısa zamanda gerçekleşen ve teslim edilen montajlama işlemi, uzman ekipler tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.